Regulamin świadczenia usług przez firmę
MW-Design Marek Węgrzyn (Pogorzany 156, 34-623 Szczyrzyc, NIP: 7372080973);
telefon: 530959973; e-mail: biuro@mw-design.pl

1. Informacje ogólne

Zamówienia można składać telefonicznie (tel. 530959973, tel. 667741232), za pomocą skrzynki pocztowej (biuro@mw-design.pl), a także za pomocą formularzy na stronie www.mw-design.pl przez 24 godziny na dobę.

Zamawiając klient podaje dane kontaktowe, adres dostawy i sposób płatności. Klient zamawiając meble zamawia je z obowiązkiem zapłaty.

Każdorazowo klient poinformowany jest o terminie realizacji, sposobie i koszcie dostawy. Jednakże jeśli w trakcie wykonywania mebli pojawią się
nieoczekiwane trudności z realizacją projektu w wyżej ustalonym terminie. Wykonawca po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego zastrzega sobie
możliwość wydłużenia terminu o czas niezbędny do usunięcia trudności. Maksymalny czas wydłużenia terminu do 14 dni kalendarzowych.

Grafiki znajdujące się na stronie www.mw-design.pl, w formularzu „Skonfiguruj narożnik” mają charakter wyłącznie poglądowy. Ze względu na zróżnicowanie surowca, rzeczywiste elementy drewniane, tapicerka może odbiegać w kolorze i odcieniu od grafik poglądowych na naszej stronie. Dane elementy zestawu zawierające drewno i płytę meblową ze względu na proces obróbki mogą posiadać różnice wybarwienia.

Dopuszczalna tolerancja produkcji to 2-3 cm, dlatego finalnie mebel/narożnik może nieznacznie różnić się od wymiaru zamawianego.

Usługodawca dołoży wszelkich starań by dostarczyć produkt wedle obowiązujących standardów.

2. Postanowienia końcowe

Dane osobowe przetwarzane są przez firmę z należytą starannością celem zrealizowania usługi na najwyższym poziomie. W przypadkach nieregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy obowiązującego polskiego prawa. Postanowienia regulaminu wchodzą w życie z dniem opublikowania.

Ostatnia aktualizacja 1 styczeń 2017.